З 11 вересня сплачувати податки потрібно на нові бюджетні рахунки

- Реклама -

З метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує на необхідності сплати коштів на нові реквізити рахунків (функціонують з 2 липня 2018 року), які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та будуть діяти до 11 вересня 2018 року (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10 вересня 2018 року.

З 11 вересня кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться  платникам, як нез’ясовані надходження.

Про усі нові рахунки можна дізнатися в Центрах обслуговування платників державних податкових інспекцій області, або переглянути їх за  посиланням: http://dn.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

- Реклама -