Переміщений до Покровська ДонНТУ зустрів першокурсників

- Реклама -

Сьогодні, 3 вересня, в ДонНТУ урочисто привітали тих, хто вперше опинився у стінах одного з найстарших українських ВНЗ – першокурсників.

Почався захід традиційним виконанням гімну України.

До присутніх з вітаннями та побажаннями успіхів у навчанні звернулись ректор ДонНТУ Ярослав Ляшок та директорка КІІ ДонНТУ Світлана Лисенко.

Далі для першокурсників провели невеликий екскурс в історію, де кожен зміг дізнатись цікаві факти університету.

«Донецький національний технічний університет – один з передових і найстаріших вищих навчальних закладів України. З багаторічними традиціями і беззаперечним авторитетом, підтвердженим в України і світі, — розповів ведучий заходу та студент ДонНТУ Богдан Мироненко. — На сьогодні в університеті працює 5 повноцінних факультетів, Інститут післядипломної освіти, науково-технічна бібліотека, створюються нові підрозділи і лабораторії.

В структуру університету входять індустріальний інститут і 2 технікуми, працює 25 кафедр. На всіх факультетах університету функціонують високотехнологічні лабораторії з найсучаснішим обладнанням, яке використовуються як в освітньому процесі, так і для наукових досліджень. Пишається ДонНТУ і своїми міжнародними зв’язками.  Постійно запроваджуються і підтримуються міжнародні наукові та освітні проекти і програми, до яких широко залучаються студенти і аспіранти».

Завершенням посвяти у студенти стала передача магістрами ключа та залікової книжки, як символів відкритих дверей і можливостей для нових студентів.

Беззаперечно, студентське життя у ДонНТУ, це не тільки навчання, це ще й безліч можливостей реалізувати себе у самих різних сферах. Це і спорт, і культурно-масові заходи різних рівнів,  і цікаві поїздки та відпочинок.

- Реклама -