Покровський відділ поліції переведено на посилений варіант несення служби

- Реклама -

З метою забезпечення публічної безпеки та правопорядку, запобігання правопорушенням  під час відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня шахтаря, співробітники поліції працюватимуть в посиленому режимі, який триватиме до 27 серпня.

25 та 26 серпня в шахтарських населених пунктах, розташованих в Покровській оперзоні, відбудуться масштабні заходи з нагоди святкування Дня міста та Дня шахтаря. У зв’язку з цим особовий склад Покровського відділу поліції переведено на посилений варіант несення служби.

Поліцейські у цілодобовому режимі здійснюють охорону усіх стратегічно важливих об’єктів, також посилено патрулюють парки, сквери, вокзали. Крім того, введено додаткові наряди та створено резервні сили для реагування на нештатні ситуації. В цілодобовому режимі розгорнуто роботу оперативного штабу, створено додаткові ГШР для забезпечення швидкого реагування у разі необхідності. Щоденно на території обслуговування Покровської оперативної зони буде задіяно більше 150 правоохоронців.

Особлива увага буде приділятись роботі блокпостів, завдяки яким можна своєчасно попередити ввезення до населених пунктів незаконної зброї, боєприпасів, інших небезпечних предметів та виявити диверсантів. Тому правоохоронці закликають людей із порозумінням поставитися до ймовірних затримок у дорозі, пов’язаних із необхідністю.

- Реклама -