У музеї Покровська відкрилася виставка-реконструкція «Історія українських прапорів»

- Реклама -

Щороку 23 серпня всі українці відзначають День Державного прапора України, свято, яке встановлено указом президента України Леоніда Кучми в 2004 році. Саме 23 серпня 1991 року група депутатів вперше внесла український прапор в сесійну залу Верховної Ради, який по сьогоднішній день зберігається в музеї Верховної Ради.

З метою вшанування величі державного символу України, вчора, 23 серпня, у Покровському історичному музеї зібралися керманичі міста, керівники підприємств та установ, громадські активісти.

Крім того, всі присутні мали змогу ознайомитися з виставкою- реконструкцією «Історія українських прапорів: від Київської Русі до сьогодення», яка була сформована напередодні свята і представлена в рамках всеукраїнської патріотичної акції «Історія прапорів України – княжі, козацькі, мілітарні та Державний Прапор».

Голова краєзнавчого об’єднання «Оберіг», П.Є.Гайворонський, розповів всім присутнім про представлені стяги, та їх значення у формуванні державності України та відродженні українських мілітарних традиції.

Ознайомившись із виставкою присутні мали змогу переконатися, що Україна має багатовікову історію, культуру, державність – і саме це повинно бути підґрунтям для виховання молоді та переосмислення їй минулого і побудови майбутнього.

- Реклама -