Відчути ритм міста: у Покровську вперше відбувся міжнародний музичний фестиваль

- Реклама -

У суботу, 18 серпня, у Покровську відбулася грандіозна культурна подія. Вперше в нашому місті пройшов Міжнародний фестиваль День музики, організаторами якого виступили Платформа ініціатив «Лампова» і Культурна Агенція А в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI ІІ), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

День музики у Покровську – це частина великого фестивалю, який щорічно проходить у більш ніж 700 містах у 140 країнах світу. Протягом дня у Покровську працювало 7 локацій у різних куточках міста. Почути музику можна було у самих несподіваних місцях: на сходинах ДонНТУ, на залізничному вокзалі, біля згорілого кінотеатру «Мир» чи на парковці біля супермаркету.

До нашого міста завітали виконавці з різних куточків нашої країни: з Костянтинівки, Краматорська, Старобільська, Львова, Києва, Селидового, Харкова, Мирнограда. Прийняли участь у фестивалі й колективи з Покровська.

Розпочався День музики на залізничному вокзалі з виступу покровського музиканта Євгена Лікарчука, який своїми джазовими композиціями зустрічав гостей та мешканців міста.

Трохи згодом біля кінотеатру «Мир» під музичний супровід відбулися виступи вуличного фокусника Владислава Ковальова та театральної студії «Натхнення». А ввечері кожен бажаючий міг насолодитися переглядом культового музичного фільму «Плакса».

На парковці біля «Екомаркету» до пізнього вечора виступали реп та рок виконавці. А на Алеї  Шахтарської слави у мікрорайоні «Лазурний» можна було поринутися у атмосферу класичної музики.

На сходинах університету пройшов відкритий показ моделей, виступив народний ансамбль «Дивограй», а ввечері свої композиції мешканцям Покровська дарували відомі гурти «Село і люди», «Urbanistan» та «Torban».

Публічний простір «Залізняк» зібрав багато шанувальників музичної події. Тут виступили виконавець гурту зі Старобільська «Flying Swan», сімейний дует «Two generations» та Євген Лікарчук.

Журналісти сайту поспілкувалися з учасником «Flying Swan» Сергієм Лєтучим та поцікавилися його враженнями від Дня музики у Покровську:

«Дуже приємно, що сьогодні тут зібралося так багато людей. Дуже важливо, що в нас відбулася  класна взаємодія з аудиторією. Я намагався міст між мною та людьми не збудувати, а навпаки, розтворити, тому що це, насправді, дуже цінно, ось ця взаємодія між Донецькою та Луганською областями. Бо ми, тут і зараз, є будівниками нової України.

Ми неодноразово виступали на різноманітних всеукраїнських заходах, але участь у Дні музики беремо вперше. І якщо відверто, я не зовсім розумів, як все це буде проходити, адже дуже багато локацій, багато різножанрових виконавців… Але коли я побачив скільки людей завітало на цю подію, я зрозумів, що все це недаремно, і все вдалося».

Логічним завершенням Дня музики у Покровську стала яскрава пляжна вечірка на водоймі у селищі Шевченко. Там для усіх відіграли діджеї з Мирнограда та Селидового.

Фестиваль завершився, а у місті досі витає атмосфера свята, музики й згуртованості. Ця подія об`єднала не тільки активну молодь нашого міста, але й небайдужих людей з різних куточків нашої країни. Людей, які задалися єдиною метою – зробити щось, що знайде відгук у серці кожного мешканця нашого міста.

 

 

 

- Реклама -