Програма святкування Дня Шахтаря та Дня міста у Добропіллі

- Реклама -

25 та 26 серпня у Добропіллі відбудеться низка заходів до Дня Шахтаря та Дня міста. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

Так, 25 серпня о 15-00 у будівлі філії УчКК відбудеться урочисте відкриття музею Шахтарської слави Добропільщини, а о 15-30 розпочнеться шахтарський марш (від знаку «Шахтарська слава» до Палацу спорту ім. С.Г. Арутюнова).

Також з 15-00 до 18-00 на площі ім. С.Г.Арутюнова відбудуться святкові гуляння «З Днем народження, улюблене місто!»

У парку розваг працюватиме містечко атракціонів, виставка-ярмарок місцевих майстрів Handmade. Мешканців та гостей міста очікують майстер-класи з розпису спилів, малювання піском, аквагрим. Працюватимуть різноманітні фотозони.

З 16 години на стадіоні будуть проходити професійні змагання між колективами шахтоуправлінь ДТЕК «Добропіллявугілля». З 18-00 розпочнеться святковий захід, присвячений 65-річчю міста Добропілля та Дню шахтаря.

З 19-30 до 21-00 для мешканців та гостей міста виступитимуть відомі зірки естради – група «Пара нормальних» та виконавець Поліграф ШарікOFF (Серьога).

О 21 годині всіх очікує музичний феєрверк, після якого на площі ім. С.Г.Арутюнова розпочнеться святкова дискотека.

А 26 серпня на головній площі міста добропільчани зможуть насолодитися концертом групи «SPIVOBERTA», який розпочнеться о 19-30. А о 21 годині організатори запрошують всіх на запальну дискотеку.

 

- Реклама -