Патріотизм тільки на словах: у Покровську відзначать День Незалежності без урочистостей

- Реклама -

На останньому засіданні Громадської Ради у Покровську вкотре було порушено питання «фейкового» патріотизму місцевої влади. Так, члени ради звернули увагу, що українські свята відзначають менш пафосно, аніж всі інші.

«Я хотів би звернути увагу, що у нас у місті, на Фейсбуках, на сайтах, на бігбордах — кругом ми бачимо, що буде 25-26 серпня. Але чомусь я ніде не бачив, що буде 24 серпня. Чомусь наша влада розповідає про якісь концерти, а то, що у нас буде День Незалежності вони геть забули»,- підкреслив член Громадської ради.

Ні для кого не є таємницею, що мер Покровська відомий своєю проросійської позицією. Про це неодноразово повідомляли інтернет-видання і всеукраїнські телеканали.

Навіть його ручні громадські діячі обурені цією негативною тенденцією ігнорування патріотичних свят.

У той час, коли кращі сини України боронять її Незалежність, ризикуючи своїм життям, міська влада Покровська витрачає сотні тисяч гривень на розваги, забуваючи при цьому про головне свято країни.

Але святкування 27-ої річниці Дня Незалежності в місті все ж таки відбудеться завдяки місцевим активістам, які ініціювали автопробіг до Карлівського водосховища.

- Реклама -