У Добропіллі конкурс «Улюблений дворик» продовжено

- Реклама -

У Добропіллі продовжується міський конкурс серед багатоквартирних будинків «Улюблений дворик». Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.

На чисельні звернення громадян, 8 серпня 2018 року на черговому засіданні виконавчого комітету Добропільської міської ради було прийняте рішення щодо продовження конкурсу «Улюблений дворик» до 20 вересня 2018 року. Підсумки конкурсу будуть підводитись починаючи з 21 вересня 2018 року.

Заявки на участь в конкурсі приймає відділ комунального господарства міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, каб. 209. Інформацію можна отримати за телефоном (06277) 2-79-01.

Взяти участь в конкурсі мають змогу всі  будинки комунального сектора, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи. Переможців визначатимуть в категоріях «Кращий будинок в комунальному секторі» та «Кращий будинок серед об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів».

Переможці у кожній номінації отримають спеціальні призи – альтанки.

Кращий двір буде визначено за такими критеріями: утримання під`їздів та прибудинкової території, фасад будинку й благоустрій (місця для відпочинку громадян, наявність малих архітектурних форм зроблених власноруч).

Подати заявку можна до комунального відділу міської ради за адресою: м. Добропілля, вулиця Першотравнева, 83, кабінет 209, телефон 2-79-01.

- Реклама -