Чиновники Покровська ігнорують громадськість

- Реклама -

Сьогодні, 10 серпня, у Покровську відбулося засідання Громадської ради, на якому обговорювались важливі, проблемні та актуальні питання для життєдіяльності міста. Доповідачами по деяким з них були призначені начальник ЖКВ Олена Юзіпович і начальник відділу освіти Марина Голуб. Однак, держслужбовці проігнорували засідання.

«Актуальні питання галузі освіти. Голуб запрошували – її немає. Актуальні питання розвитку житлово-комунальної власності – Юзіпович. Теж немає. Пропозиція вжити заходи», — вирішили головуючі на засіданні.

Юристу організації було доручено підготувати та направити листа керівництву міста про те, що засідання Громадської ради було проігнороване керівниками бюджетних установ.

«Є розпорядження міського голови про порядок консультацій, а вони не виконують навіть своїх розпоряджень. Вони не з’являються, а проблем море», — зазначали активісти Громадської ради.

Згідно чинного законодавства  держслужбовців зобов’язані приймати участь в таких заходах та вирішувати проблеми громади.

Однак, що вже казати про пересічних чиновників, коли міський голова Покровська вже півроку з невідомих причин відсутній на своєму робочому місці.

 

- Реклама -