Врятувати сина: мешканка Добропілля перевела шахраю 10 тисяч гривень

- Реклама -

«Ваш син затриманий за зберігання наркотиків та може опинитися в тюрмі на тривалий термін. За певну суму цього можна уникнути» — саме за такою легендою діяли шахраї, телефонуючи потерпілій з Добропілля. Наразі правоохоронці встановлюють особи «помічників», яким тепер самим загрожує кримінальна відповідальність.

Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась 49-річна місцева мешканка із заявою про те, що її ошукав невідомий. З’ясувалось, що потерпілій зателефонував невідомий чоловік та представився працівником поліції. Чоловік повідомив, що її син був затриманий за підозрою у зберіганні наркотиків. Псевдо-поліцейський сказав, що зможе допомогти якщо жінка перерахує 10 000 гривень на його банківську картку.

Замість того, щоб одразу подзвонити синові і впевнитись, що йому потрібна допомога, розгублена жінка за допомогою банківського терміналу, перерахувала їх «рятівнику». Коли через кілька годин постраждала все ж таки набрала номер телефону сина, то почула у відповідь, що він про своє перебування в поліції вперше чує.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зухвалим шахраям, які скористалися безпорадним станом потерпілих і видурили в них чималі суми грошей, загрожує позбавлення волі строком до 3-х років.

- Реклама -