Мешканців Добропілля запрошують стати патронатними вихователями

- Реклама -

В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини. Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках за рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.

Розмір грошового забезпечення становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць — 8 810 грн (оплата здійснюється за кожен відпрацьований день). На дітей влаштованих в сім’ю виплачується допомога на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя для дітей віком до 6 років -2 984 грн, для дітей віком від 6 до 18 років — 3 720 грн.

Добропільська міська рада запрошує до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.

Більш детальну інформацію про сімейний патронат Ви зможете дізнатися, звернувшись у службу у справах дітей Добропільської міської ради за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83, тел. (06277) 2-78-63.

 

- Реклама -