Мирноградські правоохоронці запросили активних містян до себе на службу

Співробітники Мирноградського відділення поліції разом із учасниками «Ліги майбутніх поліцейських» вийшли в місто із листівками та плакатами-запрошеннями і розповіли всім бажаючим яким чином можна потрапити на службу до правоохоронних органів.

Вчора в поліції Донеччини розпочався конкурсний набір на вакантні посади дільничних офіцерів поліції, оперуповноважених, поліцейських секторів реагування патрульної поліції та поліцейських ізоляторів тимчасового тримання. Так, в Мирнограді на допомогу поліцейським, як завжди прийшли лігівці. Вони разом із своїми наставниками – інспекторами ювенальної превенції розклеювали плакати в громадських місцях й розповідали містянам про переваги служби в поліції.

Вимоги до кандидатів на посади поліцейських:

— громадянство України;

— вік від 18 років;

— наявність повної загальної середньої освіти або вищої освіти (для посад дільничних офіцерів поліції);

— вільне володіння українською мовою;

— наявність доброго стану здоров’я та розвинені фізичні дані.

Заповнити анкету для участі в конкурсі можна на сайті www.nabir.np.gov.ua.Оберіть «Донецьку область» та бажану для Вас посаду, після чого слідкуйте всім інструкціям, які приходитимуть на Вашу електрону пошту.

Усім бажаючим необхідно лише зайти на сайт та самостійно зареєструватися, також можна звернутися до відділу кадрового забезпечення Покровського відділу поліції.

- Реклама -