«Наш край»: Затримки із виплатою пенсій – наслідок помилкової економічної політики уряду

Минулого тижня сталася «несподіванка» із виплатами пенсій, яка свідчить про провал державної політики Уряду в економічній сфері. Сам Уряд списав все на «касові розриви»надходжень від єдиного соціального внеску», тобто списав все на нестачу коштів від платників ЄСВ.

В авральному режимі урядовці ліквідували проблему, але все свідчить про те, що наявність так званих касових розривів може повторитись у майбутньому.

Затримка із виплатами пенсій – це не помилка окремих чиновників, а наслідок помилкової економічної політики Уряду. Надходження від ЄСВ можуть бути стабільними та зростати тільки за умов зростання економіки, створення нових робочих місць та збільшення доходів громадян.

Нинішня економічна модель, яку підтримує Уряд, – це рентна економіка на користь олігархів. Це безперспективно та шкідливо для країни. Україні потрібна економіка розвитку, а не економіка боргів та заощаджень на українцях.

Партія «Наш край» закликає Уряд підтримувати національного виробника — це збільшить робочі місця та підвищить доходи українців.

«Наш край» вчергове нагадує про дієві інструменти, які запустять розвиток економіки рішеннях:

— відродження вітчизняної промисловості (машинобудування, металургія, кораблебудування);

— створення умов для розвитку ІТ-сфери;

— підтримка вітчизняного агросектору, особливо малого та середнього фермерства,

— стимулювати переробку сировини та експорт готової продукції;

— усунення олігархів від державних монополій;

— розбудова інфраструктури: дороги, залізничні колії, порти, освітні заклади, лікарні;

— стимулювання розвитку оборонно-промислового комплексу, який має величезний

— експортний потенціал;

— залучати найкращих менеджерів (але не таких як Н.Яресько та інших авантюристів);

За такого підходу річне зростання ВВП держави може сягнути мінімум 7%! «Наш край» наголошує, що держава має запровадити мита на імпортні промислові товари та на експорт української сировини, щоб стимулювати виробляти товари в Україні. Ми повинні захистити вітчизняного виробника.

Тільки за умов розвитку економіки, зростання кількості робочих місць надходження ЄСВ та податків посилять спроможність держави гарантувати усі соціальні виплати, а також їх зростання.

- Реклама -