У Покровську суд стягнув 100 тисяч гривень на користь сина загиблого учасника АТО

15 грудня 2017 року до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області звернулась жінка з позовом до Міністерства оборони України, Державної казначейської служби України, третя особа Військова частина польова пошта, про відшкодування моральної шкоди на користь її сина в зв’язку  зі смертю його  батька — військовослужбовця.

Про це повідомляється на офіційному сайті установи.

За наслідком розгляду справи Красноармійським міськрайонним судом 28 березня 2018 року постановлено рішення, відповідно до якого на користь сина позивачки стягнуто 100 тисяч гривень для відшкодування моральної шкоди, завданої загибеллю батька під час конфлікту на сході України.

При визначенні розміру моральної шкоди суд враховував глибину душевних страждань малолітньої дитини, те, що ці страждання у неї довічні, оскільки батька неможливо повернути та дитина на все життя буде позбавлена батьківського піклування та турботи, а також виходив з засад розумності, виваженості та справедливості.

Згідно постанови Апеляційного суду Донецької області від 12 липня 2018 року рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області в цій частині залишено без змін.

- Реклама -