Політична партія «Наш край»: мільярдні премії керівництва «Нафтогазу» нічим не обґрунтовані – компанія збиткова

Керівництво Національної акціонерної компанії «Нафтогазу», яке призначило собі понад 1 мільярд гривень на премії, не здатне налагодити роботу «Нафтогазу» – без рішення стокгольмського арбітражу газовий гігант був би збитковим.

«Нафтогаз» заявляє у прес-релізах про прибуток у 2017 році в розмірі 39,4 млрд грн. Але, цей прибуток отриманий завдяки рішенню арбітражу у Стокгольмі. Виявляється, що без цього арбітражного рішення «Нафтогаз» мав би збиток у розмірі 7,4 млрд грн.

Нагадуємо, що керівництво підприємства призначило себе премію – понад 1 мільярд гривень. І цього мало: керівництво «Нафтогазу» хоче отримати ще оду гігантську премію, незважаючи на заборону таких премій Кабміном.

Керівники компанії більш за все стурбовані не позитивним балансом та прибутками компанії, не ціною на газ – головне премії.

Політична партія«Наш край» впевнена, що ціну на газ треба знижувати за рахунок дешевого українського палива. Такий крок забезпечить регулярність платежів.

Партія закликає уряд звільнити керівництво компанії, яке не здатне керувати та забезпечувати її прибутковість. Слід призначити новее керівництво, яке розробить план роботи компанії на 2019 рік, де будуть передбачені заходи з нарощування прибутковості компанії.

- Реклама -