У Мирнограді презентували книгу відомого земляка Олександра Товберга

Заповнена зала бібліотеки сімейного читання, усмішки на обличчях знайомих, друзів і гостей, українські пісні у виконанні поетеси Олени Лиманської – у такій атмосфері розпочалась 21 липня 2018 року презентація книги «Солнце Ворон».

Презентація книги відбулася у присутності автора, відомого поета та прозаїка, члена Конгреса літераторів України, учасника, дипломанта та лауреата багатьох літературних конкурсів та фестивалів Олександра Товберга, а також гостей, що завітали на свято презентованої книги, членів літературної вітальні «Натхнення. Також презентацію книги відвідали члени громадської організації ветеранів війни і труда та читачі бібліотеки.

Автор книги Олександр Товберг розповів про те, як виникла ідея видання книги, які почуття переповнювали автора в очікуванні виходу книги. Перші читачі книги висловлювали свої враження від змісту презентованої книги. Протягом  всієї презентації автор читав свої твори не тільки з книги «СолнцеВорон», а і з інших власних збірок поезії «Zнаки», «Точки над Ё», «Междутам_Междуздесь».

Деякі поезії О.Л.Товберга покладено на музику. У супроводі гітари, бард Курапцев виконав деякі пісні на слова автора «Маленькая жизнь», «Не тужи покуда жив», «Хокусай».

Присутніх на заході цікавило багато чого: як Олександр Леонідович почав писати вірші, хто його поет – взірець, чи здійснилися його заповітні мрії, життєві орієнтири, які плани в подальшому?

Закінчився захід автограф-сесією. Присутні висловили побажання подальших нових зустрічей з цікавим автором. Книги поета та прозаїка Олександра Товберга можна отримати в читальній залі Мирноградської бібліотеки – філії №1.

- Реклама -