У Покровську провели акцію «Солодка українська мова»

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова.

 Сьогодні, 20 липня, Покровським історичним музеем, було проведено акцію «Солодка українська мова», метою якої, було вшанування величі та значення рідної мови, її популяризація, формування відчуття краси і багатства розвитку української мови.

До участі в акції долучилися небайдужі мешканці та гості міста різного віку. Виконуючи різні цікаві завдання всі бажаючі мали змогу пригадати або вдосконалити свої мовленеві здібності.

Наприкінці акції учасники отримали солодкі призи та гарний настрій.

Мова — це невід’ємна частка Батьківщини, голос народу її чарівний інструмент. Мова — засіб художнього зображення навколишнього світу. Мова — це характер народу, його національні звичаї. Мова — бездонна криниця мудрості народної. Мова – це найкращий засіб спілкування. Мова — історія народу.

Ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав Максим Рильський: «…Як парость виноградної лози плекаймо мову…». Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України! Шануйте себе, дбаючи про чистоту своєї мови!

 

- Реклама -