В Покровске магистрам ДонНТУ торжественно вручили дипломы (Фото)

Сегодня, 11 июля, в Донецком национальном техническом университете, который базируется в Покровске с 2014 года, состоялось торжественное вручение дипломов об окончании учебы магистрам.

Мероприятие проходило в большом наклонном зале учебного заведения. Родители, преподаватели и сотрудники университета пришли поздравить выпускников с присвоением учебной степени. В этом году ДонНТУ выпустили более 200 магистров.

«Випуск – це одна з головних подій у житті університету, і я щиро вітаю усіх причетних до неї. В перше чергу,  колишніх студентів, які подолали цей довгий та важкий шлях і сьогодні стали дипломованими фахівцями. А також науково педагогічних працівників, — зі словами привітань виступив перший проректор ДонНТУ Леонід Бачурін. — Бажаю вам не забувати альма матер, завжди повертатись, зустрічатись із однокурсниками та викладачами. Дехто з вас, можливо, продовжить навчання та обере академічну кар’єру, інші підуть працювати за фахом. Та, в будь якому разі, я вам бажаю успіхів, здоров’я, наснаги, жаги до самовдосконалення. Хай щастить».
Смотрите фоторепортаж:

- Реклама -