Мешканець Покровська потрапив у пастку злодія

- Реклама -

В Покровську (колишній Красноармійськ) чоловік перерахував кругленьку суму псевдо-поліцейським аби його товариша звільнили. Коли зрозумів, що його ошукали шахраї, було вже запізно.

До правоохоронців Покровського відділу поліції звернувся літній чоловік із заявою про те, що йому зателефонував невідомий і видурив в нього гроші. Місцевий мешканець розповів поліцейським, що отримав на свій телефон дзвінок від невідомого, який представився сусідом і попросив про допомогу. Псевдо-сусід сказав, що потрапив до поліції і аби його якнайшвидше відпустили, потрібно перерахувати майже 3 тисячі гривень на певний рахунок.

61-річний чоловік вирішив не залишати у біді товариша і виконав його прохання. В вечорі потерпілий сам зателефонував своєму сусідові аби дізнатися чи той вже вдома і дуже здивувався, коли почув що вдома він провів увесь день і до поліції не потрапляв ні цього дня, ні будь коли. Обдурений чоловік зрозумів, що потрапив у пастку злодія, але було пізно.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

- Реклама -