9 вбивств, 27 грабежів, 8 розбоїв: у Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи за перше півріччя

Заступник начальника — начальник кримінальної поліції ГУНП Донецької області Артем Кисько  спільно із керівництвом Покровської оперативної зони підвели підсумки роботи кожного підрозділу, проаналізували недоліки в роботі та намітили подальші перспективні напрямки діяльності. Про це повідомляється на сайті Покровського ВП.

До території обслуговування Покровського відділу поліції входять 4 територіальні підрозділи: Добропільське, Мирноградське, Селидівське та Авдіївське відділення поліції.

Артем Кисько окремо заслухав кожного з керівників підрозділу, а також начальників блоку кримінальної поліції, відділів превентивної діяльності та слідства.

Так, з початку року до Покровського відділу поліції звернулись 25 тисяч 765 громадян. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2323. Решта повідомлень носили більш інформаційний характер та правопорушення адміністративного характеру.

За 6 місяців правоохоронцями Покровської оперативної зони розкрито 9 вбивств, 6 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, 27 грабежів, 8 розбоїв, 447 крадіжок, 36 шахрайств. Взагалі 863 особам повідомлено про підозру за скоєння кримінальних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 137 наркозлочинів та 43 правопорушення у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів поліції по конкретним напрямкам роботи, а також покращення взаємодії між службами. Крім того, заступник начальника  ГУНП Донецької області Артем Кисько  зауважив, що кожен поліцейський має отримати об’єктивну оцінку за свою роботу від своїх керівників, а тим, хто має недоліки — дати термін на їх усунення. Полковник поліції в кінці наради зауважив, що пріоритетними напрямками роботи поліції Донеччини залишаються — забезпечення правопорядку та безпеки громадян, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

- Реклама -