Жебрівський повідомив важливі новини для малого бізнесу та переселенців

- Реклама -

Голова Донеччини Павло Жебрівський повідомив про великі плани щодо розвитку в регіони малого бізнесу.

Ось, що пише голова ОДА на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Сьогодні лише 7% економіки Донеччини формує малий бізнес. Як правило – це сфера торгівлі. Сфера послуг та невеликого виробництва, поки що, слабо розвинуті. Але це – поки що! Цього року ми виділили з бюджету області 100 млн грн на компенсацію підприємцям відсотків за банківськими кредитами, взятими на розвиток бізнесу. Однак, ця програма не дуже спрацювала. У нас тут, в прифронтовій зоні, з кредитуванням туго: банки відмовляються брати під заставу нерухоме майно.

На наступний рік запускаємо іншу модель – робимо грантову програму для започаткування та розвитку малого бізнесу. Виділяємо з бюджету області на це 150 млн грн. Ще по 150 млн хочу залучити від місцевого самоврядування та від міжнародних донорів, щоб вийти на пул у 450 млн.

Донеччина має великий потенціал для малого підприємництва: сільське господарство, аутсорс для великих машинобудівних заводів, будівництво, ремонт.

Наступного року будемо будувати багато житла для переселенців. Маємо відновити три десятки старих мостів. Для охочих працювати — на Донеччині є що робити. А ми на це знайдемо кошти. У нас все вдасться!»

- Реклама -