Дочекалися: на Донеччині урочисто відкриють Карлівську насосну станцію

- Реклама -

26 червня, об 11-00, у селі Карлівка відбудеться урочиста церемонія відкриття Карлівської насосної станції. Про це журналістам сайту повідомила Каріне Матевосян, спеціаліст по зв`язках із громадськістю Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

На заході будуть присутні почесні гості — Алан Ешліманн, голова делегації МКЧХ в Україні, Євген Вілінський, перший заступник голови Донецької обласної державної администрації та Донецької військово-цивільної адміністрації, Олександр Євдокимов, в.о. генерального директора КП «Компанія «Вода Донбасу».

Карлівська насосна станція є частиною аварійної системи водопостачання Покровського району з населенням приблизно 252 625 осіб. Особлива важливість цієї станції полягає в тому, що в разі пошкодженя водопроводу з каналу «Сіверський Донець-Донбас» та відсутності водопостачання на фільтрувальну станцію, вода для населення може подаватися з резервного джерела.

Загальна чисельність населення, що одержує питну воду від Карлівської фільтрувальної станції, становить близько 400 тисяч людей.

Нагадаємо, що роботи з відновлення Карлівської насосної станції почалися влітку 2017 року. Відновлення станції стало найбільшим проектом МКЧХ в Україні у 2017-2018 рр.

- Реклама -