У Покровську ліквідували «підпільщиків»

- Реклама -

Оперативники Покровського (раніше — Красноармійського) відділу поліції припинили діяльність закладу, де надавались заборонені законом ігрові послуги, та вилучили гральне обладнання у вигляді 15 системних блоків та моніторів і один комп’ютер адміністратора. Наразі встановлюється власник підпільного закладу.

До чергової частини Покровського відділу поліції зателефонував невідомий чоловік та повідомив, що у закладі під назвою «Національна Лотерея» надаються послуги забороненого грального бізнесу і на цей час даний заклад функціонує.

На момент приїзду поліції в закладі йшла гра, в приміщенні перебувало 5 осіб, захоплених гральних процесом та адміністратор. Усі ігрові автомати були підключені до єдиної мережі та функціонували.

Один з відвідувачів розповів поліцейським, що до клубу він зайшов аби зігрітися. Вже потім чоловік зацікавився процесом та вирішив випробувати вдачу. Адміністратор закладу повідомила, що для початку гри необхідно сплатити не менше 50 гривень. Чоловік заплатив зазначені кошти. Однак «вхопити фортуну за хвіст» все ж таки на вдалося. І вже через кілька хвилин чоловік все програв.

В свою чергу, адміністратор відмовилась надавати будь-які пояснення правоохоронцям, мовляв за коментарями звертайтеся до власника закладу. Однак і власника клубу називати жінка не стала.

В ході огляду поліцейські вилучили 15 гральних комп’ютерів, 1 комп’ютер адміністратора та «касові» грошові кошти, отримані за один ігровий день.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюється організатор нелегального закладу. Йому загрожує покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також:

Спецоперация на Донетчине: нанесено 17 ударов

- Реклама -