В Мирнограді у громадському транспорті пройшла незвичайна акція

- Реклама -

В рамках соціального проекту «Квиток до успіху», започаткованого Державною службою зайнятості, фахівці Мирноградського (раніше — Димитровського) міського центру зайнятості провели ярмарок вакансій у громадському транспорті.

В режимі безпосереднього спілкування працівники центру зайнятості знайомили громадян з послугами служби зайнятості, умовами проходження професійного навчання, отримання ваучера для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці, програмами підтримки підприємницьких ініціатив серед населення, зі станом ринку праці на сьогоднішній день та наявними вакансіями.

В рамках заходу були також презентовані новітні технології в діяльності служби зайнятості, такі як: скайп-співбесіда, відеорезюме та відеовакансії, застосування яких дало позитивну динаміку працевлаштування.

Понад 40 осіб взяли участь у заході, отримавши багато корисної інформації. Сім громадян вирішили пройти попереднє анкетування перед співбесідою з роботодавцем, двом громадянам в подальшому видані напрвлення на працевлаштування.

Нагадаємо, що у сусідньому Покровську (колишній Красноармійськ) така акція пройшла на залізничному вокзалі.

- Реклама -