Обираймо майбутнє разом: в Добропільському центрі зайнятості відбулося перше засідання клубу для батьків та учнів

- Реклама -

Вчора, 7 червня, в Добропільському міському центрі зайнятості відбулося перше засідання клубу «Обираймо майбутнє разом» для батьків та учнівської молоді. На засідання були запрошені клієнти та фахівці центру зайнятості, які мають дітей старшого шкільного віку, для обговорення проблемних питань, виникаючих під час вибору підлітком майбутньої професії.

Також в заході прийняли участь соціальні партнери: директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ганна Агішева розглянула конфліктні ситуації при виборі професії дитини та як можливо їх уникнути; начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Світлана Баранець доповіла про можливості для активної молоді нашого міста, в тому числі і набуття досвіду, який стане в нагоді в професійній діяльності, ознайомила  присутніх з молодіжними центрами, які функціонують на території міста.

Разом з профконсультантом Наталею Кузьміною батьки майбутніх випускників розглянули формулу вдалого вибору професії «Хочу-Можу-Треба» та обговорили правила вибору професії, ознайомились з класифікацією професій за Є.Клімовим, дізнались про можливості професійної орієнтації на оновленому сайті Державної служби зайнятості та за допомогою автоматизованого робочого місця «Профконсультант».

Наприкінці засідання відбулась гра «Світ професій», яка допомогла присутнім сформувати уміння диференціювати професії за типами, визначати вимоги професії до людини.

Засідання клубу пройшло в доброзичливій атмосфері, присутні ділились своїм досвідом та не вирішеними питаннями щодо вибору майбутньої професії своєї дитини.

- Реклама -