У Покровському центрі зайнятості провели брифінг для представників ЗМІ

- Реклама -

Сьогодні, 6 червня,  директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень-травень 2018 року».

На початку заходу Микола Іванович привітав журналістів із професійним святом – Днем журналістики і побажав присутнім миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих здобутків.

В ході брифінгу директор Покровського МЦЗ розповів про стан ринку праці, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.

Протягом січня-травня на обліку перебувала 801 особа, за цей період працевлаштовано 380 осіб, 122 особи скористались послугами профнавчання, з них 13 безробітних належать до категорії внутрішньо переміщених осіб і три безробітних належать до категорії «учасник АТО».

Усі безробітні навчалися під заявку роботодавців та були працевлаштовані.

Протягом звітного періоду участь в громадьських та інших роботах тимчасового характеру прийняли 365 безробітних осіб. Працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску 14 осіб.

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованость громадськості про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та, як внаслідок, допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

- Реклама -