В Мирнограді доповіли про субсидії та пенсії

- Реклама -

Сьогодні, 12 грудня, в Мирнограді (колишній Димитров), в приміщенні міськради, відбулась апаратна нарада з керівниками, начальниками відділів, секторів та управлінь.

Про призначення субсидії доповіла начальник Управління соціального захисту населення Світлана Вострикова. Станом на 12.12.2016 звернулося 4198 осіб, поштою – 1851, особисто в УСЗН – 2187 та електронний сервіс – 160. Всього призначено субсидій – 8768.

Начальник ПФУ Тетяна Качмар проінформувала, що на сьогоднішній день пріоритетним питанням в діяльності Пенсійного фонду України є забезпечення реалізації доступу до інформаційних ресурсів Пенсійного фонду через WEB-портал електронних послуг. Перевагами користування порталом послуг Пенсійного фонду України є те, що користувачі Веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатись наступними електронними послугами, а саме отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку; здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих); отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо; подавати скарги до органів Пенсійного фонду. Це зручно та швидко.

Про роботу комунальних та соціальних служб міста у даний період звітували керівники міських служб міста. Проводяться роботи по вивозу сміття, посипання межквартальних та прибудинкових територій, спецтехніка працює цілодобово.

- Реклама -