Вбивчі знахідки в Покровській оперзоні: фото

- Реклама -

Співробітники Покровського (Красноартмійського) відділу поліції, на території блокпосту зупинили для перевірки автомобіль. Під час перевірки транспортного засобу з’ясувалося, що водій везе із собою три магазина до автомату Калашникова калібру 7,62 мм, споряджені набоями. Усього правоохоронці нарахували 90 патронів.

Водієм виявився 33-річний мешканець Івано-Франківська. Чоловік пояснив, що знайшов ці боєприпаси у лісосмузі біля Авдіївки. «Ніяких злочинних намірів в мене не було, просто вирішив залишити набої собі. А навіщо, і сам не знаю», — запевнив правопорушник.

Ще один «любитель набоїв» був затриманий поліцейськими у прифронтовій Авдіївці. 46-річний місцевий мешканець привернув до себе увагу правоохоронців, оскільки знаходився в громадському місті і мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Під час перевірки документів чоловік зізнався що при собі має «дещо заборонене». У присутності понятих у правопорушника були виявлені набої до автомату Калашникова калібру 5,45 мм у кількості 31 штуки.

«Набої знайшов, але де саме та коли не пам’ятаю», — пояснив правопорушник.

В обох випадках виявлені боєприпаси вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні їх власників відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Таким чином через «любов» до небезпечних знахідок чоловіки можуть відправитися за грати на строк до 7 років.

- Реклама -