Для роботодавців з Добропілля провели тематичний семінар

- Реклама -

25 травня у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості було проведено тематичний семінар для роботодавців на тему «Легальна зайнятість – крок на зустріч Вашим працівникам». До проведення семінару долучились представники управління з питань праці управління Держпраці у Донецькій області, Добропільської ОДПІ.

Захід відкрила заступник директора Тетяна Яцура, яка зупинилась на сучасних інструментах сприяння зайнятості, нових форматах соціальних послуг.

«Сьогодні ми активно будуємо сучасну сервісну службу і не плануємо зупинятися в своєму розвитку і наближенні до отримувачів наших послуг» — зазначила вона.

Начальник відділу Валентина Гончарова детально розповіла про напрямки фінансової підтримки роботодавців, які надаються у службі зайнятості, функціонування електронного кабінету роботодавця, запросила взяти участь у інтернет – анкетуванні з використанням «Googlе Forms».

Окремо було запрошено роботодавців взяти участь у проекті «Український донецький куркуль», а для якісної розробки та підготовці до захисту бізнес планів — відвідати навчальні тренінги Добропільського міського центру зайнятості та семінар за участю представників конкурсної комісії по відбору проектів, який відбудеться 30 травня у Покровську.

Головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку Управління з питань праці Яною Ковальовою та Оленою Федоровою були надані вичерпні відповіді щодо питань, які хвилювали учасників семінару:

  • підстави для проведення перевірки;
  • перелік документів, які надають інспектори праці для проведення
  • інспекційних відвідувань;
  • документообіг у фізичної особи – підприємця: накази, табель обліку
  • робочого часу, графік відпусток;
  • розмір заробітної плати, індексація заробітної плат
  • штрафні санкції за порушення та інше.

Олександра Васютченко, головний державний інспектор Добропільської ОДПІ, зупинилась на процедурі подання повідомлення про прийняття працівників, замовлення форм звітності та строках її надання.

У семінарі взяли участь 20 роботодавців і це один із прикладів плідної співпраці з соціальними партнерами у питаннях інформування про послуги та підтримку з боку служби зайнятості, попередженні випадків нелегальної праці, порушень у оформленні працівників та у веденні податкового обліку.

- Реклама -