Засудженому з Покровська передали «на зону» наркотичну посилку

- Реклама -

Правоохоронці Селидівського відділення поліції минулої доби двічі виявляли ретельно замасковані  наркотичні речовини в посилках, які надійшли на адресу засудженим.

Способи передати наркотики «на зону» стають щоразу більш вигадливі. Найчастіше їх намагаються надіслати чи передати в посилках та бандеролях.

Так, працівники Селидівської виправної колонії при огляді почтової посилки, яка надійшла одному із засуджених, знайшли в середині господарчого мила 3 згортка з речовиною темно коричневого кольору, зовні схожою на наркотичну. Посилку надіслав мешканець Краматорська.

В цей же день до чергової частини Селидівського відділення поліції надійшло ще одне аналогічне повідомлення із цієї ж колонії. Черговий колонії повідомив, що при перевірці ще однієї посилки у пластиковому відрі з жиром виявили 3 поліетиленові згортка з речовиною рослинного походження зеленого, білого та темно коричневого кольору.Посилка надійшла засудженому з міста Покровськ.

Всі виявлені речовини вилучено та направлено на експертизу. Триває досудове розслідування.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст.307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. За скоєння такого правопорушення законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

- Реклама -