Підсумки минулої доби на лінії зіткнення в районі проведення операції Об`єднаних сил

- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії зіткнення в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/120; «Мар’їнка» – 20/80; «Новотроїцьке» – 10/50; «Гнутове» – 15/25.

Загалом минулої доби через КПВВ прослідувало 49,5 тисяч осіб та 6,4 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 10335 осіб та 1180 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 12695 осіб та 2310 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» — 9835 осіб та 1755 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5075 осіб та 1125 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 11545 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Учора військовослужбовці Краматорського загону зі складу Об’єднаних сил в КПВВ «Мар’їнка» виявили громадянина України, відносно якого було доручення уповноважених державних органів. Під час перевірки, прикордонниками стало відомо, що дана особа можливо причетна до незаконних збройних формувань. Для подальшої перевірки затриманого передано НП.

Крім того співробітники прикордонного відомства  у контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Новотроїцьке», «Майорське» й «Мар’їнка» зафіксували 5 випадків, коли громадяни мали намір перемістити через лінію зіткнення комплектуючі для майнінгу крипто валют,  партію одежі, мобільні телефони, аксесуари до них та 2 смарт-годинники, медпрепарати, комбікорм та автозапчастимни на загальну суму понад 455 тисяч гривень. Знайдений товар вилучено представникам фіскальної служби.

А в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Станиця Луганська» прикордонники Лисичанського загону зі складу Об’єднаних сил виявили у двох наших співвітчизників, що слідували з ТОТУ, 36 пляшок горілки та 40 пачок сигарет з акцизом фейкової республік, загальною вартістю понад 403 тисячі гривень. Виявлений товар передано представникам ДФС.

- Реклама -