Завтра майбутні абітурієнти складуть ЗНО з української мови та літератури

- Реклама -

Завтра, 24 травня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

— оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

— паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;

— запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО  допущено не буде.

Майбутнім абітурієнтам рекомендується взяти із собою дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин.

Нагадаємо, що зовнішнє незалежне оцінювання стартувало вчора, 22 травня, з тестування з математики.

 

- Реклама -