Поруч із вами — князь Святослав та Симон Петлюра. Як Жебрівский привітав ЗСУ

- Реклама -

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський привітав українських воїнів з Днем Збройних Сил України, який святкується сьогодні, 6 грудня. Одне привітання голови ОДА надруковане на його офіційному сайті. Інше (меньш офіційне) Жебрівський виклав на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Наводимо обидва. Ось перше:

«Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Я щиро вітаю Вас зі святом! Сьогодні на честь кожного з вас – слова подяки, найкращі побажання, сьогодні також справжнє свято для всіх нас. Адже сьогодні наша українська армія – це мир та добробут у оселі кожного українця, це спокій наших дітей. Українська армія сьогодні – це справжнє військо, одне з найкращих в Європі!

Наше військо пройшло довгий шлях становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над нацизмом.

Сьогодні ми знову маємо захищати незалежність та територіальну цілісність своєї держави. Знову найкращі сини країни стоять на смерть, захищаючи українські землі. Ми вклоняємося перед кожним, хто загинув за свободу України. Всі ми у боргу перед тими, хто звільнював та захищав землі Донеччини ціною власного життя. Завдяки Вам ми маємо майбутнє. Ми оновлюємо українську Донеччину саме завдяки вам. Слава Героям України!

Сьогодні на ваші плечі покладена важлива місія – вдень і вночі ви бережете кордони та блокпости, ви відстоюєте кожний кілометр української землі, всі ці два роки ви гідно даєте відсіч ворогу, незважаючи на всі складнощі. Впевнений, що і надалі українське військо буде національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро зичу миру та спокою Вам, дорогі друзі, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям !

Слава кожному з вас! Слава Україні!»

А ось — те, що у «Фейсбуці»:

«Дорогі українські воїни!

Нині ми відзначаємо чвертьстолітній ювілей створення збройних сил сучасної держави Україна. Але кожен воїн ЗСУ добре знає, що традиція українського війська набагато глибша і давніша. Ви стоїте сьогодні у строю, в якому поруч із вами незримо, пліч-о-пліч стоїть князь Святослав і Король Данило, і гетьман Сагайдачний та Іван Сірко, Дмитро Вітовський, Микола Шаповал і Симон Петлюра, генерал УПА Роман Шухевич і генерал Червоної Армії Петро Григоренко, Герої Небесної Сотні та Герої нинішньої війни. Вони Покровом оберігають кожного із вас, але і нагадують кожному слова військової Присяги. Бо кожен із вас, хто сьогодні став до лав Збройних сил України, взяв на себе велику відповідальність за минуле, сучасне та майбутнє нашого народу.

Я щиро бажаю кожному із вас лицарської відваги і козацької фортуни. Щоб шаблі не брали, щоб кулі минали. Щоб честь і гідність українського воїна завжди були для вас дороговказами. Щоб міць і слава Збройних сил України була засторогою для кожного, хто бодай краєм хижого ока захоче глянути на нашу рідну землю.

Слава Збройним силам України! Слава українським воїнам!Слава Україні!»

- Реклама -