Чому напали на храм в Мирнограді?

- Реклама -

Сьогодні, 5 грудня, правоохоронцями Мирнограду (колишній Димитров) був затриманий молодий чоловік, який навмисне пошкодив вікно в Свято-Вознесенському храмі. Правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі.

 

Як ми повідомляли, у Свято-Вознесенському храмі Мирнограду спрацювала охоронна сигналізація. Правоохоронці, які прибули за сигналом, затримали молодика. Хлопець не став виправдовуватися і зізнався, що розбите вікно в храмі — справа його рук.

Правопорушник пояснив, що раніше він був прихожанином цього храму. Але недавно хлопець затаїв образу на даний релігійний заклад. Тоді молодий чоловік вирішив помститися і, прийшовши рано вранці, розбив вікно каменем. Чим саме йому «насолив» храм, зловмисник пояснювати не схотів. Відзначив тільки, що «проникати всередину не збирався». Його свідчення будуть перевірені в ході розслідування.

 

Правопорушником виявився 23-річний місцевий житель. Відносно молодика відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 194 «Умисне знищення або пошкодження майна» Кримінального кодексу України. Таким чином порушник може потрапити за грати на строк до 3 років, повідомляє сайт Покровського відділу поліції.

- Реклама -