Протягом минулої доби поліцейські двічі вилучали наркотичні речовини

- Реклама -

Поліцейськими Покровської оперативної зони постійно вживаються заходи, направлені на боротьбу з незаконним обігом наркотиків. Тільки з початку травня було розпочато 20 кримінальних проваджень даної категорії. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання та пересилання наркотичних речовин. Тільки протягом минулої доби правоохоронці двічі вилучали наркозілля.

Так, минулого дня співробітниками Покровського відділу поліції на території блокпосту для перевірки був зупинений 24-річний мешканець Миколаївської області. Під час перевірки особистих речей чоловік помітно нервував. З’ясувалося, що він має при собі заборонені речовини. У присутності понятих у нього були вилучені 8 згортків з марихуаною. Власник наркотику пояснив, що «нещодавно знайшов його на узбіччі та залишив собі для власного вживання».

Ще один факт незаконного зберігання наркотиків був виявлений правоохоронцями Покровська. Цього разу, під час патрулювання території обслуговування правоохоронці зупинили для перевірки 24-річну місцеву мешканку, яка зберігала 2 медичних шприца з наркотичною речовиною.

Наркотичні речовини вилучені та направлені на експертизу.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Після проведення лабораторного дослідження буде визначена остаточна правова кваліфікація.

- Реклама -