В Добропіллі провели тренінг з бізнес-планування

- Реклама -

16 травня 2018 року в  Центрі розвитку підприємництва   Добропільського міського центру зайнятості відбувся тренінг з питань бізнес – планування та доступу до грантових програм.

Захід відкрила заступник директора центру зайнятості Тетяна Яцура,  яка   представила тренера з написання бізнес проектів Владислава  Бурховецького  – голову громадської організації «Молодіжний центр «Творці історії».

Досвід Владислава був цікавий присутнім тим, що він багаторазово брав участь у написання бізнес  — заявок та  соціальних проектів. Під час тренінгу були  розглянуті психологічні аспекти бізнес планування, структура бізнес  — плану, ресурси грантових програм. Найбільшу увагу біло приділено  складанню фінансового плану, плану руху грошових коштів, бюджету проекту.

Чимало  запитань було поставлено фахівцю Добропільської податкової інспекції Олександрі  Васютченко,  яка ознайомила присутніх з системами оподаткування та перевагами і відмінностями кожної з них.

Представник відділу економічного  розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анастасія Толкунова розповіла про умови  надання фінансової підтримки переможцям проекту «Український донецький куркуль».

Захід відвідали   13  осіб, з них 4 діючих підприємця.

Наступна зустріч 23 травня о 10 годині.

- Реклама -