В Мирнограді вчили добру

- Реклама -

До Міжнародного дня інвалідів (святкується 3 грудня) у Центральній міській бібліотеці м. Мирноград (колишній Димитров) провели урок толерантності «Уроки милосердя і доброти».

На захід запросили учнів 10 класу ЗОШ № 9, настоятеля Свято-Пантелеймонівського храму отця Климента та заступника голови громадської організації допомоги безпритульним тваринам «Ковчег» Сабіну Велікбекову.

Щоб досягти успіху в житті, треба багато вчитись, знати, вміти, а головне — бути доброю, мудрою людиною, спроможною співчувати іншим, – зауважила ведуча заходу А.Сенжаровець.

Отець Климент говорив про добро і зло, про толерантність у контексті Слова Божого, наводив багато прикладів, відповідав на запитання присутніх. Волонтер Сабіна Велікбекова познайомила присутніх з діяльністю організації «Ковчег», навела статистику: скільки тварин отримали медичну допомогу, з якими труднощами волонтери зустрічаються у роботі. Вони завжди чекають на допомогу від мешканців міста, від небайдужих людей, які здатні співчувати. Діти охоче відповідали на питання вікторини, яку запропонувала Сабіна Алієвна

Під час заходу присутні мали можливість подивитись відео «Я буду жить», відео-ролик «Соціальна байдужість», відео-кліп «Твори добро на всей Земле..», відео-колаж «Мілосердя врятує Світ» та інші. До уроку толерантності бібліотечні працівники оформили книжкову виставку «Поспішайте творити добро».

- Реклама -