Як Мирноград поздоровив інвалідів

- Реклама -

Сьогодні — Міжнародний день інвалідів. На передодні у Мирнограді (колишній Димитров) пройшли різноманітні заході з цього приводу.

Так, в Мирноградському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулось свято. Вихованців центру привітали представники місцевої влади, були навіть гості з парламенту. Дітлахам вручили солодкі подарунки, надали матеріальну допомоги для ведення господарчої діяльності центру та поліпшення умов перебування вихованців.

Напередодні Дня інваліда та в рамках місячника морально-правового виховання у ЗОШ-інтернаті практичним психологом О.Броваренко були проведені тренінгові заняття з учнями 5-6 класів «Добро в тобі», під час яких діти усвідомили, що добро потрібне кожній людині, учились нести добро іншим через добрі справи, опрацювали навички активної життєвої позиції та дійшли висновку, що людяність, милосердя, доброта — найважливіше в житті кожного.

Учні ЗОШ № 9 відвідали Тамару Броваренко, яка має статус «Діти війни». Хазяйка з радістю привітала гостей, які подарували їй сувеніри, зроблені власними руками. Учні запросили Тамару Максимівну на чаювання на День святого Миколая..

Також була віділена матеріальна допомога особливо потребуючим людям, яку працівники Територіального центру розвезли їм по домівкам. 

- Реклама -