Доділили: прокуратура подала позов на житлово-комунальний відділ Покровська

- Реклама -

Красноармійською місцевою прокуратурою в ході моніторингу системи «PROZORRO» встановлено, що у березні поточного року житлово-комунальний відділ Покровської міської ради уклав ряд договорів з товариством з обмеженою відповідальністю на виконання робіт з капітального ремонту тротуарів. Про це повідомляє пресс-служба прокуратури Донецької області.

Загальна вартість вказаних робіт склала 4,5 мільйони гривень.

У ході опрацювання вказаних закупівель прокуратурою встановлено, що договори укладені з порушенням Закону України «Про публічні закупівлі», а саме здійснено безпідставний поділ предмету закупівлі з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів.

Договори на ремонт тротуарів були укладені з ТОВ «Миремстрой», яке зареєстроване у Мирнограді. Директором підприємства є Денис Щеніков, а власниками – Олена  Стреляна та Людмила Чабанська.

Згідно договорів ТОВ «Миремстрой» приймає на себе зобов`язання виконати роботи з капітального ремонту тротуарів по вулицям Тюленіна та Степана Бовкуна, що розташовані у селищі Динасового заводу.

Що цікаво, Житлово-комунальний відділ уклав по два договори на ремонт на кожній з вулиць. Приблизна сума кожного з договорів складає 1 мільйон 200 тисяч гривень. Тим самим, ЖКВ знову уникає процедури відкритих торгів, яка  б мала відбутися при укладанні договору на суму, більш ніж півтора мільйони гривень.

Враховуючи вказане, Красноармійською місцевою прокуратурою до Господарського суду Донецької області в інтересах держави до житлово-комунального відділу Покровської міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю подано позовну заяву про визнання договорів підряду на суму 4,5 мільйони гривень недійсними.

- Реклама -