На Донеччині обмежили пересування автотранспорту і цивільних осіб (Документ)

- Реклама -

В період з 6 по 11 травня 2018 року у деяких частинах Донецької та Луганської областей буде тимчасово обмежено рух цивільного автотранспорту та переміщення осіб. Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації з посиланням на Штаб операції Об’єднаних сил.

«У зв’язку із проведенням заходів оперативної підготовки військовими частинами та підрозділами, залученими для забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, в період з 6 по 11 травня 2018 року буде тимчасово обмежено рух цивільного автотранспорту та переміщення осіб в наступних районах населених пунктів Донецької області: Костянтинівка, Степанівка, Яблунівка, Мирноград, Покровськ, Новотроїцьке, Новогродівка, Желанне, Очеретине, Орлівка та Луганської області: Михайлівка та Софіївка», – йдеться у повідомленні Штабу ООС.

У військовому комісаріаті заважають, що на якість життя місцевих мешканців дане обмеження не вплине, та радять громадянам при переміщенні з постійного місця проживання до іншого населеного пункту мати при собі документ, що засвідчує особу — паспорт або військовий квиток. А водіям — проявляти терпіння під час тимчасового перекриття руху по автодорогах військової автоінспекцією.

- Реклама -