Учні з Покровська познайомилися з історією та культурою Німеччини

- Реклама -

2018 рік в Україні оголошено Роком німецької мови. З метою її популяризації в українському суспільстві, й зокрема, серед підростаючого покоління, працівники Покровської бібліотеки-філії №14 підготували для учнів 8-А класу НВК №1 (куратор Головня А.) та викладачів німецької мови Преснякової О.В. та Мартінович Я.В. літературно-пізнавальний вернісаж «Відома й невідома Німеччина».

Під час перегляду відеоролика «Країна Німеччина» присутні мали змогу познайомитися з історією та культурою Німеччини, здійснити вояж містами країни, що буквально рясніють пам’ятками архітектури і мистецтва, дізнатися про німецьких діячів, що здобули світове визнання.

Під час пізнавального вернісажу діти дізналися багато цікавих фактів про свята, традиції та звичаї Німеччини.

Фото з соцмережі

Учасниця заходу Євгенія Підлісна, поділилась з присутніми, як святкують Різдво, Дар’я Колодяжна розповіла, як в Німеччині проходить карнавал, а Аліна Баженова поділилася цікавою історією про святкування Великодня та які існують великодні традиції в країні, чим продемонстрували свої знання та володіння німецькою мовою.

А також бібліотекарі запропонували молоді познайомитися з найбільш цікавими, на їх погляд, художніми творами німецьких письменників: Гофман і Гауфф, Гете і Гейне, Гессе і Шіллер, Генріх Манн і Томас Манн, Ремарк і Брехт, Зюскінд і Штраль та інших, представлених на книжковій виставці «Світ німецької літератури».

 

- Реклама -