Як у Мирнограді працює служба зайнятості

- Реклама -

У Мирноградському (Димитровському) міському центрі зайнятості відбулася нарада за участю представників органів місцевого самоврядування, соціальних партнерів служби зайнятості, ринкоутворюючих підприємств міста.

Директор ММЦЗ Наталія Базилевич повідомила, що служба зайнятості покращує свої сервіси та переходить на абсолютно нові принципи роботи, не чекаючи відповідних законодавчих змін.

Модернізація служби передбачає серйозну реорганізацію структури – планується зменшення адміністративно-господарського персоналу базових центрів зайнятості та, разом з тим, збільшення кількості фахівців, які безпосередньо надають послуги населенню та роботодавцям. Це дозволить покращити якість надання таких послуг.

Окрема увага служби зайнятості приділяється працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО — категорії людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

Було підкреслено, що Донецька обласна служба зайнятості є флагманом у впровадженні нових сучасних технологій – відеорезюме, відепрезентація вакансій, он-лайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі, дистанційне навчання тощо.

Підводячи підсумки діяльності Мирноградського центру зайнятості за 10 місяців поточногог року, Наталія Іванівна звернула увагу на основні послуги, що надаються службою зайнятості роботодавцям: компенсація єдиного соціального внеску, професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців, виплата допомоги по частковому безробіттю, компенсація витрат на оплату праці ВПО, працевлаштованих на умовах строкового трудового договору тощо.

- Реклама -