У Покровському районі на вихідних згоріло 2 га сухої трави

- Реклама -

Навесні загоряння сухої рослинності завдають чимало клопотів вогнеборцям. З настанням теплої погоди громадяни масово вирушають на відпочинок до лісових масивів, паркових зон тощо. При цьому громадяни нерідко порушують правила пожежної безпеки під час відпочинку.  

Щороку вогняна стихія знищує гектари сухої рослинності та лісових насаджень. Протягом тривалих святкових вихідних на території Донецької області сталося 29 пожеж в природних екосистем. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України в Донецькій області.

Так, велика пожежа виникла біля с. Гришино в Покровському районі. Пожежа поширилась на 2 га сухої трави. Рятувальники повідомляють, що причиною загоряння було необережне поводження з вогнем мешканцями селища.

Рятувальники нагадують про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Фахівці Служби порятунку особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

- Реклама -