25 кілограмів канабісу вилучили у громадян Покровського регіону

- Реклама -

Правоохоронці Покровської оперативної зони щоденно виявляють у громадян різноманітні наркотичні та психотропні речовини – марихуану, макову соломку, опій ацетильований, первитин. Так за останні 10 місяців поліцейськими вилучено більше ніж 25 килограмів канабісу та відкрито 568 кримінальних проваджень за фактами виготовлення та зберігання наркотиків.

Боротьбу із правопорушеннями у сфері незаконного обігу наркотичних речовин співробітники поліції ведуть щоденно. Так, тільки за останні два дні на території обслуговування Покровського відділу поліції припинено 5 наркозлочинів.

Так під час оперативного відпрацювання та патрулювання міст Новогродівка, Українськ, Авдіівка та Покровськ співробітники поліції вилучили наркотичну речовину у чотирьох чоловіків, які розгулювали вулицями, тримаючи в кишенях згортки з марихуаною. Всі правопорушники дали майже однакові пояснення — «травичку» знайшли та залишили для власного вживання.

Ще один наркозлочин виявили співробітники Селидівського відділення поліції. Правоохоронці отримали інформацію, що в будинку місцевої мешканки виготовляються наркотики. Отримавши санкцію суду на обшук, поліцейські відправились перевіряти дану інформацію. Так, під час огляду помешкання 32-річної місцевої мешканки, правоохоронці знайшли паперовий пакунок з речовиною рослинного походження, а також два медичних шприци з наркотичною речовиною. Власниця наркотиків, раніше вже притягувалася до кримінальної відповідальності за вчинення правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин, але це жінку не зупинило від нового порушення закону.

В усіх випадках наркотичні речовини вилучені та відправлені на експертизу. Відносно правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 3-х років.

- Реклама -