На Донетчині вітали ветеранів прокуратури

- Реклама -

Сьогодні, 30 листопада, напередодні професійного свята працівників прокуратури, керівництво Красноармійської місцевої прокуратури привітало ветеранів цього органу.

За словами в.о. керівника Красноармійської місцевої прокуратури Олександра Щепіхіна, прокуратура була і є одним із основних для вітчизняної правової системи інститутів, який у складний період реформування суспільних відносин повинен зміцнюватися та вдосконалюватися як багатофункціональна державна структура. Він додав, що нині працівники прокуратури активно втілюють в життя принципи верховенства права, стоять на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координують роботу правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю,

Велику подяку він висловив ветеранам прокуратури, які свій досвід, професіоналізм та знання передали більш молодим співробітникам. Саме за їх чіткої настанови, більшість працівників починали свої перші кроки у цій структурі.

«Ми безмежно вдячні Вам за Вашу відданість справі і глибоку мудрість, яку Ви залишили у стінах органів прокуратури. Тож хай доля завжди буде прихильною до Вас, а підтримка та увага рідних та близьких додає Вам сил, оптимізму, впевненості у майбутньому», — підкреслив Олександр Щепіхін.

Загалом поздоровлення сьогодні отримали ветерани прокуратури, які проживають у містах Покровськ, Мирноград, Селидове та Великоновосілківському районі.

- Реклама -