Мирноградські легкоатлети з інвалідністю стали призерами обласного чемпіонату

Вчора, 26 квітня, в місті Бахмут за нагороди Чемпіонату області змагалися легкоатлети з інвалідністю. У змаганнях, організатором якого виступає Донецький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», взяли участь понад 100 спортсменів з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату. Про це журналісти сайту дізналися від Н.Москаленко, тренера Мирноградської ДЮСШ з легкої атлетики.

Програма складалася з таких видів: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, гонки на візках 100 м та 400 м, стрибки у довжину, штовхання ядра, метання диску, молоту, спису (у особистій першості окремо серед чоловіків та жінок за нозологіями).

Дві мирноградські спортсменки — Анастасія Долженко та Вероніка Чиж також взяли участь у чемпіонаті. Дівчата продемонстрували свою майстерність і жагу до перемоги та привезли 3 перших і 2 других місця.

Анастасія (ураження рухового апарату) виборола три I місця – у штовханні ядра з результатом 3.20; на дистанції 100 метрів з результатом 27,4; на дистанції 400 метрів з результатом 2,22,9.

Вероніка (слух) посіла два II місця – на дистанції 100 метрів з результатом 17,7 та на дистанції 400 метрів з результатом 1.27,9.