Затримано представника незаконного формування, який збирався передати зброю на лінію розмежування

- Реклама -

Співробітники прокуратури Донецької області спільно із управлінням карного розшуку, детективами ГУНП в Донецькій області та спецпідрозділом КОРД виявили і вилучили у 28-річного чоловіка арсенал зброї.

Установлено, що мешканець Донецька раніше входив до складу непередбачуваного законом збройного формування ДУК «Правий сектор», а після його розформування вирішив залишитися у м. Новогродівка та проживав на території покинутої бази, де раніше дислокувався вказаний батальйон.

Під час санкціонованих судом обшуків у чоловіка виявлено та вилучено 6 гранат із запалами до них, міна, підривник до міни, 2 вогнепальні пістолета, набої до них, бойові ножі та амуніцію. Перераховане чоловік разом із своєю 18-річною жінкою, за їх словами, отримали від волонтерів. У подальшому вилучене пара планувала передати на лінію розмежування особам, які беруть участь у бойових діях.

Відомості за вказаним фактом внсено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.ч.1,2 ст. 263 КК України.

На теперішній час тривають слідчі дії, встановлюється коло осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення.

- Реклама -