«Вибухові» знахідки полісменів Покровської оперзони (Фото)

Правоохоронці максимально активізували боротьбу з обігом нелегальної зброї. Так з початку року поліцейськими Покровської  оперативної зони відкрито 448 кримінальних проваджень відносно «зберігачів» незаконної зброї та боєприпасів, а з початку поточного місяця — 36. Минулої доби до цієї статистики приєдналось ще двоє правопорушників.

Майже щодня правоохронці вилучають зброю та боєприпаси у громадян. Не дивлячись на постійні попередження з боку поліцейських люди продовжують порушувати закон та нехтувати власним життям та здоров’ям, продовжують знаходити боєприпаси та залишати їх собі.

Так, з початку року правоохоронцями Покровської оперзони вилучено 36 гранатометів, 1 кулемет, 6 автоматів, 15 пістолетів, 508 гранат, близько 43 000 набоїв і більше 200 вибухових речовин.

Лише за минулу добу поліцейські знову виявили у двох правопорушників близько 300 набоїв.

Так, правоохоронці Авдіївського відділення поліції роззброїли 36-річного місцевого жителя, який зберігав 110 набоїв до автомату Калашникова. Поліцейські зупинили підозрілого чоловіка для перевірки документів, а в результаті виявили та вилучили боєприпаси. Надавати будь які пояснення з цього приводу чоловік відмовився.

В цей же день співробітники Селидівського відділення поліції зупинили 39-річного мешканця м. Гірник, який проходив по вулиці з пакетом та великим мішком, з якого сторчали металеві проводи. Під час огляду у нього в поліетиленовому пакеті виявили та вилучили 197 набоїв калібру 7,62 мм та кусок ржавого пістолету.  

Зі слів правопорушника, вищевказані боєприпаси він знайшов на смітнику, коли шукав там металеві предмети. А коли знайшов таку небезпечну «знахідку», зрадів та вирішив разом з усім мотлохом, який вже був у нього в мішку, здати все на металолом.

Наразі всі боєприпаси вилучено та направлено на експертизу. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами» Кримінального кодексу України, за що передбачено до 7 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

«

Тільки за поточний місяць поліцейські відкрили 36 кримінальних проваджень за незаконне зберігання боєприпасів та зброї, вилучили 5 гранатометів, 16 гранат, близько 4000 патронів, 125 вибухових речовин та 1 автомат

», — повідомляють поліцейські.

- Реклама -