Арт-студія з Покровська стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв

- Реклама -

Менше року назад у Покровській центральній міській бібліотеці ім. Т.Г.Шевченка почала роботу арт-студія «ENERGY». Вже неодноразово хореографічний колектив ставав переможцем у різноманітних обласних та всеукраїнських конкурсах. І ось скарбничка арт-студії поповнилася ще однією перемогою.

22 квітня у місті Херсон Миколаївської області відбувся IV Всеукраїнський відкритий багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі», в якому танцюристи «ENERGY» стали лауреатами І ступеня.

Покровську команду дуже тепло зустрічали в Обласному Палаці Молоді і Студентства. Схвальні відгуки на адресу Арт-студії та її хореографа звучали від голови журі

керівника ансамблю сучасного танцю «Овація» м. Київ, тренера-викладача з художньої гімнастики та акробатики, хореографа-постановника КиМУ О.Ю. Маньковської та директора фонду «Сприяння здібної та обдарованої особистості», керівника проекту «Лиманські зорі» І.В. Кучерової.

До складу журі також входили заслужені діячі культури: Пак І.О. – професійна артистка балету вищої категорії, лауреат міжнародного конкурсу в Берліні та Саніна О.І – хореограф-постановник Херсонського музично-драматичного театру.

Подібні фестивалі та конкурси дають можливість виявляти та всебічно підтримувати талановитих творчих особистостей та залучати нових учасників.

- Реклама -