Гуманітарна допомога, підробні документи та товари народного споживання: підсумки минулої доби на донбаських КПВВ

- Реклама -

У контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість  транспортних засобів:

«Майорське» – 0/60; «Мар’їнка» – 30/45; «Новотроїцьке» – 0/50; «Гнутове» – 40/25.

На цей час усі КПВВ працюють в штатному режимі. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Загалом через КПВВ прослідувало 36 тисяч осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 8180 осіб та 1055 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8085 осіб та 1480 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6910 осіб та 1335 транспортних засобів;

«Гнутове» –  3625 осіб та 950 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 9155 осіб.

Також учора, в КПВВ «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби під час огляду автомобіля «Хюндай» української реєстрації, який слідував на в’їзд з тимчасово окупованої території України, виявили свідоцтво на реєстрацію транспортного засобу, видане так званою ДНР. «Фейковий» реєстраційний документ вилучено та передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

А в КПВВ «Майорське» прикордонним нарядом цього ж загону у двох громадян України були виявлені підроблені доручення на право керування транспортними засобами «Деу» та «Хонда» української реєстрації, якими вони намагалися перетнути лінію розмежування на в’їзд з тимчасово окупованої території України. Адже власники обох автомобілів на момент видачі доручення перебували на ТОТУ. До Національної поліції направлені повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Три автомобілі, які перевозили товари через лінію розмежування з порушеннями на виїзд до тимчасово окупованої території України виявили минулої доби прикордонники Краматорського та Донецького загонів. Транспортними засобами намагалися через КПВВ «Мар’їнка», «Новотроїцьке» та «Гнутове» незаконно перевезти спортивний одяг, товари народного споживання та комплектуючі до комп’ютерної техніки на загальну суму майже 90 тисяч гривень. Водіїв разом з автівками та вантажем передано працівникам ДФС для прийняття правового рішення.

Крім того, в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Майорське» та «Гнутове» співробітники Держприкордонслужби зафіксували два випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» за прискорене оформлення та не проведення огляду транспортного засобу за грошові винагороди. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передано представникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 9 вантажних автомобілів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області медичні препарати, обігрівальні пункти, гігієнічні набори, пісок для фільтрації теплиці та теплиці загальною близько вагою 100 тонн.

- Реклама -